phone-1

SKODA 

(044)-490-10-90
  • ua

В Україні відновлено продаж нових автомобілів ŠKODA

Офіційні дилери ŠKODA у регіонах, де немає бойових дій, відновлюють продаж обмеженої кількості нових автомобілів, отриманих на склад до початку війни.

Наявність автомобілів можна переглянути на сайті офіційного дистрибутора ŠKODA в Україні компанії «Єврокар» за посиланням https://stock-cars.skoda-auto.com/886/uk-UA/?step=filters.

Нагадаємо, що 16 березня у безпечних регіонах сервісні центри МВС відновили реєстрацію нових автомобілів, а згодом стали доступні й інші послуги: видача дублікатів свідоцтв про державну реєстрацію транспортних засобів, складання іспитів, перереєстрація вживаного транспортного засобу за договором купівлі-продаж та ін.

Сервісні центри ŠKODA працюють залежно від ситуації у регіонах, де вони розташовані. Актуальний перелік відкритих сервісних центрів з контактами і розкладом роботи дивіться за посиланням https://www.skoda-auto.ua/news/news-detail/available-service-dealers. Гарантія на автомобілі ŠKODA під час дії воєнного стану в Україні зберігається у випадку невчасного проходження планового ТО за умови дотримання рівня технічних рідин.